Книга відгуків та скарг

Сторінок: [1]

№ 1
Додав: Микола
Дата: 08-10-18 21:05:38
Автобус Варшава- Хмельницький номерLU-850-HH (07/10/18) агенції Pal Tour.
Те що від українських водіїв почути слово доброго дня це проблема вже якось звик, але постійна лайка в голосній розмові та паління за кермом під час руху вже зустрічається не так часто. Та це не про водіїв цього рейсу. Назвати їх імена проблематично, в зв'язку з відсутністю бейджів.
Головна проблема з їх неадекватністю виникла вже в Україні. По маршруту руху автобус мав рухатись через Луцьк - Рівне - Дубно - Кременець - Шумськ та далі. Зважаючи на невелику кількість пасажирів водії чомусь вирішили, що можуть начхати на всіх та поїхати з Рівного через Острог, зекономивши паливо на коротшій дорозі. Серед ночі вони намагались, висадивши пасажирів, які їхали в Дубно та Кременець посадити в приватне таксі шість чоловік. Просто не зійшлись з таксистами в ціні. Через сварку, що наростала, автобус все ж поїхав по своєму маршруту. У Дубно водії, висадивши пасажирів знову з нецензурною лайкою та агресивним хамством, поїхали далі.Шкода, що не викликали поліцію


№ 2
Додав: Вікторія
Дата: 18-05-18 16:16:18
Жахливий перевізник!!! Більше ніколи не буду користуватися вашими послугами, замовивли місця а на рейс ніхто не взяв, додому так і не потрапили бо як виявилось списків у водія немає, дзвонили до керівництва вона стверджує що все віддала, один на одного спихали все а люди стояли і не знали що тепер робити, адже білетів на інші рейси не було взагалі, ніч на вокзалі у Варшаві запам*ятається надовго. Дякуємо Вам, дорогий перевізник!!!!!!!!!

№ 3
Додав: Тетяна
Дата: 06-05-18 09:17:40
Доброго дня! Поїздку автобусом данного перевізника запам'ятаємо надовго! Повна загруженість АТ, чемоданів, сумок така кількість, що завалений навіть салон! Одна розетка (підкурювач) для зарядки телефону, причому водій дозволяє собі відключати телефони людей, тому що має зарядити свій! Керують автобусом жахливо, всередині все холоне, повний безлад, жодної організованності поїздки! 550 грн - це не кошти за такий сервіс, виглядає поїздка так, ніби їдемо до сусіднього села! Водії некомпетентні, в прямому сенсі туплять при проходженні кордону! Дуже шкода, що довелось скористатись Вашими послугами, берете гроші, а сервісу 0!

№ 4
Додав: Katia
Дата: 23-08-17 10:49:21
Жахливо, чекали рейс з Варшави в Хмельницький, купили квитки, автобус так і не прибув, а водій на дзвінки не відповідав, прийшлось переплачувати половину суми, щоб влізти в інший автобус. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

№ 5
Додав: Liudmyla
Дата: 14-04-17 11:38:02
Мені подобається цей перевізник через те, що з людьми працюють ввічливі і зрозумілі люди, що сильно відрізняяється від якості обслуговування в багатьох інших перевізників.

мінусом є те що в автобусі немає Ві-Фі, що часто є необхідним для контакту з близькими під час подорожі.

№ 6
Додав: Админ
Дата: 08-07-16 16:14:43
Відкрито книгу відгуків та скарг
 Додати повідомлення:


*Ваше Ім'я:
*Ваш e-mail:
 Ваш сайт:
*Повідомлення: