Книга відгуків та скарг

Сторінок: [1]

№ 1
Додав: Вікторія
Дата: 18-05-18 16:16:18
Жахливий перевізник!!! Більше ніколи не буду користуватися вашими послугами, замовивли місця а на рейс ніхто не взяв, додому так і не потрапили бо як виявилось списків у водія немає, дзвонили до керівництва вона стверджує що все віддала, один на одного спихали все а люди стояли і не знали що тепер робити, адже білетів на інші рейси не було взагалі, ніч на вокзалі у Варшаві запам*ятається надовго. Дякуємо Вам, дорогий перевізник!!!!!!!!!

№ 2
Додав: Тетяна
Дата: 06-05-18 09:17:40
Доброго дня! Поїздку автобусом данного перевізника запам'ятаємо надовго! Повна загруженість АТ, чемоданів, сумок така кількість, що завалений навіть салон! Одна розетка (підкурювач) для зарядки телефону, причому водій дозволяє собі відключати телефони людей, тому що має зарядити свій! Керують автобусом жахливо, всередині все холоне, повний безлад, жодної організованності поїздки! 550 грн - це не кошти за такий сервіс, виглядає поїздка так, ніби їдемо до сусіднього села! Водії некомпетентні, в прямому сенсі туплять при проходженні кордону! Дуже шкода, що довелось скористатись Вашими послугами, берете гроші, а сервісу 0!

№ 3
Додав: Katia
Дата: 23-08-17 10:49:21
Жахливо, чекали рейс з Варшави в Хмельницький, купили квитки, автобус так і не прибув, а водій на дзвінки не відповідав, прийшлось переплачувати половину суми, щоб влізти в інший автобус. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

№ 4
Додав: Liudmyla
Дата: 14-04-17 11:38:02
Мені подобається цей перевізник через те, що з людьми працюють ввічливі і зрозумілі люди, що сильно відрізняяється від якості обслуговування в багатьох інших перевізників.

мінусом є те що в автобусі немає Ві-Фі, що часто є необхідним для контакту з близькими під час подорожі.

№ 5
Додав: Админ
Дата: 08-07-16 16:14:43
Відкрито книгу відгуків та скарг
 Додати повідомлення:


*Ваше Ім'я:
*Ваш e-mail:
 Ваш сайт:
*Повідомлення: